Osoby interesujące się ezoteryką z pewnością będą zainteresowane asortymentem z tej kategorii. W ofercie sklepu dostępne są karty runiczne w komplecie z książkami z tej dziedziny. Można zachwycić się estetyką wykonania tych przedmiotów i zbliżyć się do świata astropsychologii i ezoteryki. Runy pozwalają zasmakować tematyki wróżbiarstwa. Magiczne symbole mogą być wykorzystywane przy odczytywaniu tego, co zapisane jest w przyszłości. Stosowane są również do poznawania przeszłości i zgłębiania wiedzy o sobie samym.

Karty runiczne

Magia kart runicznych

Prastare symbole od wieków były wykorzystywane do odczytywania tajemnic losu. Są dziedzictwem kultury skandynawskiej. Sięgając po runy karty, można poznać odpowiedzi na nurtujące pytania, zbliżyć się do poznania prawdy na swój temat i przepowiadać przyszłość. W naszym sklepie poza pradawnym alfabetem znajdziesz podręczniki, które są prostymi przewodnikami tego, w jaki sposób wróżyć. Treści zawarte w książeczkach w przystępnej formie wyjaśniają praktyczne i teoretyczne zastosowanie przedmiotów runicznych.

Dzięki kartom możesz poznać odpowiedzi na pytania, które dotychczas były dla Ciebie dylematem. Pomogą Ci one podjąć decyzję, zajrzeć w swoje wnętrze, by tam znaleźć odpowiedź. Wróżby runiczne stosowane są od pokoleń, nie trzeba być specjalistą, by móc z nich korzystać. Jeśli chcesz nabyć estetycznie wykonane runy karty – sklep Pod III Miotłami oferuje Ci szeroki wybór akcesoriów wróżbiarskich z tej kategorii wraz z instrukcją, która nauczy Cię odczytywania symboli.

Tego typu akcesoria mogą być też pomysłem na prezent dla osoby, którą interesuje świat ezoteryki. Przydadzą się również podczas wieczoru panieńskiego czy spotkań towarzyskich, gdy chce się urozmaicić przebieg imprezy o elementy wróżbiarstwa czy poznawanie ukrytych przepowiedni. Z pewnością pomoże to w zbudowaniu magicznego klimatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl