Wszyscy, którzy szukają duchowego przewodnictwa, mogą sięgnąć po przedmioty z tego działu. Karty anielskie zostały stworzone po to, by nieść oparcie, pomagać znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, dodawać otuchy i wyzwalać wewnętrzną siłę. Poznaj mądrość Wyroczni, odsłaniając zapisane we wróżbach przeznaczenie. W tej kategorii znajdziesz również przewodniki napisane po polsku, które są dołączone do akcesoriów wróżbiarskich. Możesz wybierać spośród różnych talii, np. poznawać uzdrawiającą moc kryształów i przy ich pomocy odczytywać ukryte przesłanie.

Karty Wyroczni, Aniołów i inne

Anioły Światła 44 katy wraz z instrukcją Anioły Światła 44 katy wraz z instrukcją
Producent: SYNERGIE
Cena: 75,00 zł
zobacz więcej
Karty Anielskich kluczy Karty Anielskich kluczy
Producent: SYNERGIE
Cena: 28,00 zł
zobacz więcej
Karty Lenormand + Instrukcja Karty Lenormand + Instrukcja
Producent: Lo Scarabeo
Cena: 51,00 zł
zobacz więcej
Karty Lenormand Vintage. Dariusz Cecuda Karty Lenormand Vintage. Dariusz Cecuda
Cena: 62,00 zł
zobacz więcej

Talie kart do wróżenia z przewodnikami

Talie do wróżb polecane są osobom, które chcą pogłębić swój duchowy rozwój i zastanowić się nad swoim fatum. Mogą użyć karty wyroczni po polsku lub sięgnąć po runy anielskie, by sprawdzić, co szykuje dla nich los. Przedmioty wyróżniają się niezwykłą estetyką wykonania. Metaforyczne ilustracje pozwalają na wędrówkę w głąb siebie. Korzystanie z tego typu akcesoriów do odczytywania przyszłości, pomaga w odzyskaniu harmonii i spokoju. Wprowadza w magiczny, uduchowiony nastrój. To sposób, by się wyciszyć, odzyskać równowagę i znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania, by pozbyć się dręczących dylematów.

Karty anielskie po polsku, wyroczni i inne dostępne są wraz ze szczegółowym objaśnieniem, które przybliży temat wróżbiarstwa od podstaw. Dzięki podręcznikowi mogą z nich korzystać również osoby, które wcześniej nie miały styczności z tego typu przedmiotami. Akcesoria dostępne w sklepie pomagają czerpać ze starożytnej wiedzy, czując wsparcie przodków. To ciekawy pomysł na podarunek dla kogoś, kto interesuje się ezoteryką lub szuka nowej pasji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl