Czy marzyłeś o tym, aby zagłębić się we własną przyszłość? A może po prostu chciałeś nauczyć się wróżyć? W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko potrzebne akcesoria, ale także książki, które pomogą Ci zgłębić całą wiedzę dotyczącą prorokowania. Wiele proponowanych przez nas zestawów zawiera dodatkowe instrukcje, które ułatwią zdobycie cennej wiedzy. Znajdziesz tu przede wszystkim karty anielskie i wyroczni, runiczne czy tarota. Wybierz to, co jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjne i dokonaj zakupu!

Karty

African American Tarot African American Tarot
Producent: Lo Scarabeo
Cena: 91,00 zł
szt
zobacz więcej
Anioły Światła 44 katy wraz z instrukcją Anioły Światła 44 katy wraz z instrukcją
Producent: SYNERGIE
Cena: 75,00 zł
zobacz więcej
Book of Shadows Tarot Volume 2 + instrukcja Book of Shadows Tarot Volume 2 + instrukcja
Producent: Lo Scarabeo
Cena: 95,00 zł
zobacz więcej
Karty Anielskich kluczy Karty Anielskich kluczy
Producent: SYNERGIE
Cena: 28,00 zł
zobacz więcej
Karty Lenormand + Instrukcja Karty Lenormand + Instrukcja
Producent: Lo Scarabeo
Cena: 51,00 zł
zobacz więcej
Karty Lenormand Vintage. Dariusz Cecuda Karty Lenormand Vintage. Dariusz Cecuda
Cena: 62,00 zł
zobacz więcej

Karty tarota, anielskie i wyroczni oraz runiczne – czym się różnią?

Jednymi z najstarszych talii, z których wciąż wielu ludzi wróży, są te klasyczne, często używane do zwykłych gier karcianych. Największą popularność zdobyły jednak karty tarota prezentujące trzy rodzaje: ezoteryczne, historyczne oraz współczesne. Najlepszy dla początkujących jest pierwszy wymieniony wariant. Posiada 78 kartoników z symbolami, gdzie wstępują tzw. Małe Arkana i Wielkie Arkana (postacie). To bardzo estetyczny produkt tworzony często przez wielkich artystów.

Karty anielskie i wyroczni czy runiczne?

Odmianą tarota są karty anielskie i wyroczni. Pomagają przy wyborze właściwej ścieżki życiowej. Można z ich pomocą poznać najbliższą przyszłość. Jest ich od 36 do 64 sztuk w jednej talii. Są polecane szczególnie osobom, które wierzą w anioły i ufają, że są przez nie chronione.

Karty runiczne, a raczej ich symbole, znane były już dawnym ludom germańskim. Mówiono, że runy zesłał sam bóg Odyn. Mają one dwie strony: materialną oraz duchową. Przyszłość można sprawdzić z pomocą trzech lub czterech poziomów, czyli materii, uczuć, ducha i relacji. To, jaką drogę obierze wróżba, zależy od samego użytkownika i od pytania, jakie zada. Jest to z pewnością jeden z najbardziej skomplikowanych sposobów proroctwa, ale za to satysfakcjonujących i pozwalających na uzyskanie wielu ciekawych odpowiedzi.

Dlaczego warto kupić karty do wróżenia w naszym sklepie?

Prezentowane przez nas karty anielskie i wyroczni, runiczne oraz tarota mają wysoką jakość. Sprzedajemy nie tylko standardowe pod kątem rozmiarów artykuły, ale także ich wersje kieszonkowe. Dużą zaletą jest również wizualna strona proponowanych przez nas artykułów. Wystarczy, że wybierzesz te, które przyciągną Twoją uwagę. Oprócz talii anielskich i wyroczni oraz runicznych oferujemy także mniej znane, np. Proś, a będzie Ci dane. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl