W ofercie naszego sklepu znajdziesz przedmioty do medytacji i posążki, które przyciągają dobrą energię. Figurki indyjskie i hinduskie zachwycają starannym wykonaniem. To przedmioty, którymi można urozmaicić wystrój mieszkania lub podarować komuś na prezent. Mogą być traktowane jako symbol lub atrakcyjny element aranżacyjny. Budda, słoń Geneśa lub żaba na szczęście wzbogacą przestrzeń, to kunsztownie wykończone rzeźby. Dostępne są w różnych wariantach. Umieszczenie ich w zgodzie z zasadami feng-shui bywa postrzegane jako sposób na zapewnienie sobie dobrobytu, pozyskanie dodatkowego wsparcia w różnych dziedzinach życia. Mogą być stosowane również podczas medytacji.

Budda i Indie - figurki

Budda medytujący Budda medytujący
Producent: Puckator
Cena: 67,00 zł
zobacz więcej
mały budda mały budda
Producent: Phoenix
Cena: 9,00 zł
szt
zobacz więcej
Podgrzewacz - tajski budda Podgrzewacz - tajski budda
Producent: Puckator
Cena: 64,00 zł
zobacz więcej
Statuetka Złoto Czerwony Ganesh 14cm Statuetka Złoto Czerwony Ganesh 14cm
Producent: Puckator
Cena: 40,00 zł
zobacz więcej
Thai Buddha Brown & Brushed Verdigris - Lotus Thai Buddha Brown & Brushed Verdigris - Lotus
Producent: Puckator
Cena: 28,00 zł
zobacz więcej
Thai Buddha Figure in a Mini Gift Bag Thai Buddha Figure in a Mini Gift Bag
Producent: Puckator
Cena: 9,50 zł
zobacz więcej
żaba na szczęście żaba na szczęście
Producent: Phoenix
Cena: 27,00 zł
zobacz więcej

Figurki hinduskie

Odznaczające się wysoką estetyką wykonania figurki hinduskie wprowadzają specjalny klimat. Pasują do wnętrz w różnych stylach. Posążki indyjskie doskonale sprawdzą się w pomieszczaniach urządzonych w duchu kolonialnym, boho lub eklektycznym. Budda i inne bóstwa będą przyciągać wzrok. Umieszczone w pokojach o klasycznym charakterze ciekawie urozmaicą aranżację. W sklepie do kupienia są również rzeźby pasujące do nowoczesnego mieszkania lub biura.

Medytujący mnich ma za zadanie przywołać do Twojego domu spokój i harmonię Dalekiego Wschodu. Przeznaczeniem pieniężnej żaby jest poprawienie sytuacji finansowej rodziny. Słoń Geneśa to patron mądrości, bóg obfitości i dobrobytu. Figurki Buddy i innych hinduskich postaci pomagają stworzyć aurę, która przynosi wytchnienie, nastraja do kontemplacji i pomaga się odprężyć. Indyjskie posążki często goszczą w domach osób refleksyjnych, skłonnych do przemyśleń i tych, które chętnie otaczają się misternie wykonanymi przedmiotami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl